מי אני?

אבישי פרוינד

מנכ"ל ובעלים – לוגוס סוכנות לשיווק באינטרנט. מומחה לפרסום, שיווק, מכירות וקידום אתרים ברשת. מייעץ ומלווה גופים מוסדיים וגורמים פרטיים בכל הקשור למדיום האינטרנטי. מקצוען מוסמך ע"י גוגל Google Advertising Professional. מרצה בכיר באוניברסיטאות ומכללות העוסק בהוראת השיווק באינטרנט וטכנולוגיות WEB. משמש כמומחה מטעם בית המשפט לתחום הפרסום והשיווק. מוסמך במינהל עסקים (MBA) ביה"ס לניהול של הפקולטה להנדסה, אוניברסיטת בן גוריון, באר שבע.

אבישי פרוינד

מרצה ומומחה לקידום ובניית אתרים, שיווק ופרסום באינטרנט

אני חי את עולם האינטרנט מההתחלה, חוקר, לומד ומלמד מפרסם עד מתחילת הדרך –  משנת 1998.

על עצמי

בן 57, אני איש משפחה מובהק, אוהב להיות בבית, לבלות עם הנסיכה שלי ועם זוגתי. וכמובן, אוהב שאוכל טוב משתלב בבילוי הזה, מתנדב במד"א כבר 16 שנה, אני לא מוותר על ארוחה עם הילדה שלי בימי שישי.

הנסיון המקצועי שלי כולל:

יעוץ שיווקי / פירסומי לחברות ישראליות בהמתחות בעולמות הדיגיטל.
מתן שירותי פרסום כעצמאי מול עשרות ואולי אפילו מאות חברות בארץ ובעיקר בחול.
מתן חוות דעת בבתי המשפט בישראל בתחום האינטרנט
הרצאות בתחום הפרסום והשיווק בעולמות האינטרנט

השכלה אקדמית

  • 1995-1997 : מוסמך במינהל עסקים (MBA) , ביה"ס לניהול של הפקולטה להנדסת תעשייה וניהול, אוניברסיטת בן-גוריון, באר שבע.
  • 1987-1990 : תואר ראשון בהצטיינות Bachelor of Business (בוגר בעסקים) מכללה למינהל, ת"א. במגמת שיווק ופיתוח מערכות מידע, (מורחב - דו חוגי).
  • 1986-1987 : לימודים לתואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מכללה למינהל, ת"א.

מה חוץ?

החלום שלך כילד היה לפתוח מפעל לנייר טואלט, למה? כי כולם צריים את זה.

היזמות הראשונה שלי בגיל 7 נולד לי רעיון עסקי ראשון – ראיתי שבבית של ההורים שלי יש המון ספרים והחלטתי לפתוח דוכן למכירה והשאלת ספרים. הקמתי ברחוב ליד הבית את הדוכן והחגיגה נמשכה עד שההורים שלי קלטו שהספרייה בבית מתרוקנת.

בהמשך מצאתי את עצמי לאורך כל שנות הקריירה מתעסק עם עולם המכירות והשיווק. בהתחלה עם הפרסום בעולם הישן (Off-Line) ובהמשך ועד היום, בשיווק בעידן הדיגיטלי.

איך הגעתי לתחום שבו אני עוסק כיום?

בגיל 40 הייתה לי חברת תוכנה בתחום ה-CRM, נסעתי לחו"ל לרגל יום ההולדת וכשחזרתי גיליתי שאשתי עשתה לי הפתעה ובנתה עבור החברה שלי אתר Flash, טכנולוגיה שאז נחשבה למתקדמת ביותר. האתר היה מאוד יפה וציפיתי שלקוחות רבים יפנו אליי באמצעותו, אך אחרי חודש של אפס פניות התחלתי לחקור את העניין, פתחתי Google והתחלתי לחפש את האתר שלי. כך נחשפתי לעולם המרתק והמורכב של קידום אתרים. את האתר היפה זנחתי לטובת אתר פשוט אך כזה שגוגל "אוהב".

 

את הקריירה שלי בתחום ההוראה התחלתי עוד כמדריך בתנועת הנוער. אחר כך, באוניברסיטה, במקביל ללימודים, עבדתי כמתרגל ולימים הפכתי למרצה מגוון תחומים. הקורס הראשון שהעברתי היה קורס Excel. בנוסף, לימדתי קורסים בתחום מערכות מידע, שיווק ישיר, שיווק בינלאומי, וכמובן שיווק באינטרנט ושיווק ב-Google.

קשיים בדרך

כשהתחלתי להרצות תמיד הייתי מאוד שונה בנוף האקדמי – הייתי "איש שטח", זה שפחות מחובר לתיאוריה ויותר לפרקטיקה. בימים ההם זה נחשב לפחות נוצץ. תמיד הרגשתי קצת נחות ביחס לפרופסורים ודוקטורים בגלל שלא עשיתי דוקטורט בעצמי. אני מרגיש שזה אתגר מקצועי שלא השלמתי עדיין, אבל אני בהחלט מתכנן להתמודד איתו בשנים הקרובות.

מה התכונה הכי חשובה בעובד בעיני?

דבקות במטרה – יכולת להפוך כל מטרה לתוצאה בשטח. אני פוגש המון סטארט-אפים עם רעיונות מבריקים שלא התרוממו, לא יצאו לפועל וגם המון סטארט-אפים עם רעיונות בינוניים שהצליחו בענק. מה ההבדל? היכולת להוציא את הרעיון לפועל! נהוג לתת המון משקל לרעיון ודווקא היכולת להוציא לפועל רעיונות חסרה מאוד בימים אלו.

מה הדבר האהוב עלי ביותר בעיסוק שלי?

הדינמיות, היכולת לגלות בכל יום מוצר חדש, כלי חדש, שיטה חדשה. האפשרות לפרוץ את גבולות החשיבה הקונבנציונאלית. וגם – המהירות והזמינות של המשאבים שהעידן הדיגיטלי מאפשר לנו, שבתוכו היכולת הכמעט בלתי נתפסת להקים עסק בכל תחום בפחות משבוע ולהפוך אותו למקור פרנסה.

טיפ עבור מי שמתחיל את דרכו היום בעולם הדיגיטל?

כדי להיות מוצלחים בתחום הזה, תצטרכו ללמוד ולהתעדכן כל הזמן, כי הוא מתחדש ללא הפסקה. תזכרו שבכל משרד דיגיטל יש את אלה שעושים קפה ויש את אלה שעושים להם קפה, וההבדל הוא מידת המומחיות שאתה מפתח עם הזמן בתחום המקצועי שלך וההתמצאות שלך בכל מה שקורה בשטח. בעידן שלנו, לשקדן יש עדיפות על החכם.

כתבו עלי

רוצים להביא הרבה לקוחות בדרך קלה, מהירה ונוחה? אבישי פרוינד הוא הפתרון!

לשיחה עם אבישי או מלאו את הטופס


יכול לעניין אותך:

קישורים לאתר

קישורים לאתר – למה צריך את זה?

מקדם האתרים אמר לכם כי קישורים לאתר חשובים, למה? מי? כמה? את המאמר כתבתי עבור הסטודנטים במכללה למינהל בית הספר לתקשורת עם קולגה יקר זהר

עמוד עסקי בפייסבוק

כיצד לייצר דף עיסקי בפייסבוק

יותר ויותר עסקים בוחרים שלא להסתפק יותר רק באתר אינטרנט מושקע, אלא הם פותחים גם עמוד עסקי בפייסבוק, במקרים רבים במיוחד בקרב עסקים קטנים, עמוד

קישורים לאתר

קישורים לאתר – למה צריך את זה?

מקדם האתרים אמר לכם כי קישורים לאתר חשובים, למה? מי? כמה? את המאמר כתבתי עבור הסטודנטים במכללה למינהל בית הספר לתקשורת עם קולגה יקר זהר

עמוד עסקי בפייסבוק

כיצד לייצר דף עיסקי בפייסבוק

יותר ויותר עסקים בוחרים שלא להסתפק יותר רק באתר אינטרנט מושקע, אלא הם פותחים גם עמוד עסקי בפייסבוק, במקרים רבים במיוחד בקרב עסקים קטנים, עמוד

ליצור יותר מכירות ויותר פניות


סגירת תפריט