נהלו את השיווק שלכם בצורה חכמה וקבלו תוצאות!

ייעוץ וליווי שיווקי

נהלו את השיווק שלכם בצורה חכמה וקבלו תוצאות!

ייעוץ שיווקי מאפשר לכם – מנכ"לים ומנהלי שיווק – לקבל תובנות ועצות מעשיות ומבוססות ממומחה שיווקי ולהתעסק במה שחשוב באמת כדי ליישם את המהלכים השיווקיים, לנהל ולשפר את ביצועי העסק. ייעוץ שיווקי חיצוני ומקצועי מסייע לחברות ועסקים כמו שלכם להגדיל חשיפה והכנסות באמצעות אסטרטגיות שיווקיות מותאמות אישית ומוכחות.

 

תכנית ייעוץ שיווקי ועסקי צריכה להיות מותאמת אישית, מעמיקה ועם תובנות מבוססות ויישומיות שניתן להוציא לפועל לפי המאפיינים העסקיים הייחודיים לכם. למנכ"לים ומנהלי שיווק יש כיום צורך אמיתי באיש מקצוע מנוסה הפועל לפי ניסיון של שנים וחדשנות מתמדת בפיתוחים ושינויים בעולם השיווק. במהלך העבודה יחד, יועץ שיווקי חיצוני מנתח את הפעילויות השיווקיות, מלווה מבקר ומייעץ תוך כדי הקניית כלים יישומיים להצלחה – עד הגעה לתוצאות הרצויות.

 

אתם, מנכ"לים, מנהלי שיווק ומנהלי מוצר, העסוקים מרבית היום בעבודה השוטפת וב-"כיבוי" שרפות יכולים, וצריכים, להיעזר בשירותי יועץ שיווקי חיצוני שיוכל להסתכל מלמעלה על התמונה הכוללת, לקבל תובנות עסקיות ושיווקיות וכמובן לספק עצות שימושיות שניתן ליישם מיד ולקבל תוצאות מדידות. שירות

מה זה יועץ שיווקי ומה הוא עושה עבורכם?

יועץ שיווקי עובד עם חברות ועסקים ליצירה ויישום של אסטרטגיות שיווקיות. אסטרטגיות אלו ממורכזות סביב פעילות הליבה העסקית והמוצרים ו/או השירותים שהוא מציע. יועץ שיווקי חיצוני מסייע בבניית תכנית שיווקית מפורטת ומותאמת אישית, קביעת המסר השיווקי המרכזי וזיהוי התערובת השיווקית הנכונה כדי להעביר את המסר לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים רלוונטיים. בהמשך, היועץ השיווקי מלווה את העסק ומבקר את תהליך יישום התכניות שפותחו. היועץ מנטר את הביצועים והתהליכים, מייעץ לגבי שינויים נדרשים תוך כדי תנועה ועושה הכל כדי להבטיח שהארגון מקבל את התוצאות האופטימאליות ממאמצי השיווק שלו.

יועץ שיווקי הינו מיומן ובעל ידע רב לגבי התנהגות צרכנים, פלטפורמות שיווקיות רלוונטיות, תהליכי שיווק ומכירה וכיוצא באלו בתחום הנרחב והדינמי הזה הנקרא שיווק. כך, היועץ מסייע לכם כעסק לזהות את שוק היעד המרכזי והרלוונטי ביותר ולמצב את עצמכם ואת המאמצים השיווקיים שלכם כך שיותר אנשים יביעו התעניינות בכם וכדי לנהל תהליכים שיווקיים יעילים שגם יספקו תוצאות וגם ישפרו את עלות גיוס הלקוח ושימורו.

אפילו אם כבר הבנתם והפנמתם שהעסק שלכם צריך גורם מקצועי שיכווין את פעילות השיווק כך שמאמצי השיווק יוכלו לספק תוצאות אמיתיות ומשמעותיות, יכול להיות שעוד לא לגמרי ברור לכם מה יועץ שיווקי עושה עבורכם ואיתכם.

הנה כמה דוגמאות מעשיות ויישומיות:

 • ניתוח עומק לפעילויות שיווקיות קיימות
 • בניית תוכנית עסקית שנתית עם יעדים ומטרות להגדלת פעילות העסק.
 • יועץ עיסקי שיגרום להכיר אותך ואת את העסק שלך
 • קביעת יעדי שיווק נכונים וביסוס מערכות מדידה ובקרה יעילות.
 • ייעוץ לגבי כלים טכנולוגיים תומכי שיווק וניהול עסקי חכם.
 • ייעוץ וליווי מלאים לקביעה ומעקב אחר KPI בכל פעילות שיווקית ועסקית.
 • ייעוץ מקיף לגבי מכלול פעילויות השיווק בדיגיטל, בכל הפלטפורמות הרלוונטיות.

מדוע ייעוץ שיווקי חיצוני הוא יתרון

יועץ שיווקי חיצוני הוא יתרון ובמקרים רבים כל כך הוא מספק את ההבדל שהעסק היה זקוק לו. מדובר על איש מקצוע שמגיע מבחוץ ויכול לתת תמונת מצב כנה ומדויקת של הארגון ושל השיווק וכמו כן לייעץ אובייקטיבית מה לא עובד וצריך לחתוך ומה כן לעשות כדי לשפר ביצועים והכנסות.

 

בתור מנכ"לים ומנהלים, לא אחת אתם מוצאים את עצמכם בודדים בצמרת, צריכים לקבל החלטות קשות לבדכם. יועץ שיווקי נכנס לתמונה כדי לייעל את תהליכי קבלת ההחלטות והקצאת המשאבים ולשפר את ההכנסות דרך שיווק יעיל, מותאם אישית ובר ביצוע מבחינת תקציבים, כוח אדם ופלטפורמות.

 • יועץ שיווקי הוא איש מקצוע המתמחה בתחום השיווק העסקי ויודע לספק תובנות, תשובות וצעדים מעשיים.
 • היועץ מעניק למנכ"ל ומנהל השיווק ליווי ובקרה צמודים, חושב יחד איתם על מהלכי השיווק הנכונים ומוריד מהעומס הניהולי תוך העלאת צעדים אופרטיביים לשיפור בתוצאות.
 • יועץ שיווקי חיצוני מאפשר למנכ"ל להמשיך לנהל ולמנהל השיווק לעסוק בשיווק בפועל, כאשר כל תפקידו של היועץ הוא לספק המלצות מעשיות לשיפור השיווק ולכן גם לשיפור בהכנסות.
 • ייעוץ שיווקי חיצוני ומקצועי מאפשר לכם כעסק לגבש אסטרטגיה שיווקית אמתית, מלאה ומבוססת על נתונים וטכניקות שבאמת עובדות.
 • יועץ שיווקי ממקד אתכם כמנהלים לגבי יעדים נכונים ומדויקים, מייעל ומשפר את פער הקצאת המשאבים שתמיד קיים לגבי מהלכי שיווק, שומר על מיקוד שיווקי קריטי ומשפר את יחס ההמרה שלכם.

רוצים להעלות את מאמצי השיווק שלכם לשלב הבא ובאמת לקבל תוצאות טובות ורווחיות? השאירו פרטים ואתם כבר צעד אחד קרובים יותר להצלחה שיווקית ועסקית!

רוצים להביא הרבה לקוחות בדרך קלה, מהירה ונוחה? אבישי פרוינד הוא הפתרון!

לשיחה עם אבישי או מלאו את הטופס


יכול לעניין אותך:

קישורים לאתר

קישורים לאתר – למה צריך את זה?

מקדם האתרים אמר לכם כי קישורים לאתר חשובים, למה? מי? כמה? את המאמר כתבתי עבור הסטודנטים במכללה למינהל בית הספר לתקשורת עם קולגה יקר זהר

עמוד עסקי בפייסבוק

כיצד לייצר דף עיסקי בפייסבוק

יותר ויותר עסקים בוחרים שלא להסתפק יותר רק באתר אינטרנט מושקע, אלא הם פותחים גם עמוד עסקי בפייסבוק, במקרים רבים במיוחד בקרב עסקים קטנים, עמוד

קישורים לאתר

קישורים לאתר – למה צריך את זה?

מקדם האתרים אמר לכם כי קישורים לאתר חשובים, למה? מי? כמה? את המאמר כתבתי עבור הסטודנטים במכללה למינהל בית הספר לתקשורת עם קולגה יקר זהר

עמוד עסקי בפייסבוק

כיצד לייצר דף עיסקי בפייסבוק

יותר ויותר עסקים בוחרים שלא להסתפק יותר רק באתר אינטרנט מושקע, אלא הם פותחים גם עמוד עסקי בפייסבוק, במקרים רבים במיוחד בקרב עסקים קטנים, עמוד

ליצור יותר מכירות ויותר פניות


סגירת תפריט